V Weekend Motoring 2019 V Weekend Motoring 2019
Intercity İstanbul Park’ın düzenlediği V Weekend Motoring’in ikincisi, 27-28-29 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti. Otomobil kültürü festivali olarak planlanan V Weekend Motoring; geçen yıl kısa... V Weekend Motoring 2019

Intercity İstanbul Park’ın düzenlediği V Weekend Motoring’in ikincisi, 27-28-29 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşti. Otomobil kültürü festivali olarak planlanan V Weekend Motoring; geçen yıl kısa sürede organize edilmesine rağmen 50 bine yakın ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştı. Motor seslerinin hiç susmadığı festivalde 72 otomobil ve motosiklet markası yer alırken drift ve akrobasi gösterileri, motorsporları takımları ve yarış araçlarının sergileri, otomobil, motosiklet ve off-road kulüp stantları sürüş simülatörleri, aksesuarların yanı sıra çocuk ve ailelere özel eğlence alanları gelen kalabalık misafirleri ağırladı.

V Weekend Motoring Festivali üç günde 200 bine yakın ziyaretçi ağırladı. Festivalde Off road yarış takımları ve kulüpleri de festivalde kendilerine ayrılan bölümde yer aldı. TEAMOFF standında off road meraklılarına arazi araçları ve yarış araçları sergiledi.

V Weekend Motoring 2019 - 2