14-15-16 Haziran tarihlerinde Bolu Mudurnu Kocadüz yaylasında düzenlecek festival 100.000 m2 alan üzerinde kurulacak ve festival boyunca kamp, doğa ve offroad severlere ev sahipliği... 4×4 Dünyası Offroad Fest

4x4 Dünyası Offroad Fest

14-15-16 Haziran tarihlerinde Bolu Mudurnu Kocadüz yaylasında düzenlecek festival 100.000 m2 alan üzerinde kurulacak ve festival boyunca kamp, doğa ve offroad severlere ev sahipliği yapacak.

www.4x4dunyasioffroadfest.com

4×4 Dünyası Off Road Festivali

Basın açıklaması;

Değerli basın mensubu dostumuz, 14 – 16 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 4×4 Dünyası Offroad Fest, asfalt ve gürültüyü geride bırakıp, doğa ve huzurla kucaklaşmak isteyen binlerce kişiyi, Mudurnu’da, 100 bin metrekare alanda bir araya getirecek.

4×4 Dünyası Offroad Fest, ortak bir tutku ve kültürü paylaşan katılımcılarına, açık havada konser, interaktif söyleşiler, etkinlikler, eğitim ve atölye çalışmalarıyla doğa severlerin aileleriyle birlikte kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak. Doğa tutkunlarının ‘asfalttan çıkıp doğaya karışabilen’ arazi aracı, motosiklet, karavan ve ATV araçlarıyla katılacakları festivale, otomobil, karavan, motosiklet markalarının yanı sıra, Offroad camiasının pek çok ticari paydaşı stantlarıyla alana renk katacak.

Festivale sponsorluk desteği veren kurum ve kuruluşlar, TOSFED, Mudurnu Kaymakamlığı ve Mudurnu Belediyesi, Offroad camiasının Bolu ve Mudurnu’da yer alan kulüp yapılanmaları BOLOFF ve Mudurnu Offroad’ın yanı sıra, Can-Am, AVC 4×4 Offroad Aksesuar, Crawler Caravan, Outroad Academy Turkey, Offroad Dükkanı, İlfer Custom Garage, Transanatolia ve 4×4 Rescue Team olarak sıralanıyor. Otomotiv sektörünün dev markaları Volkswagen, Ford, Honda, Toyota, Nissan, CF Moto, Mitsubishi Motors ve enerji devi Aygaz da, festivalin sponsorları arasında yer alıyor.

Doğada aile ve aynı ilgi alanına sahip dostlarla birlikte kamp, yaşam, eğitim ve eğlenceden oluşan kaliteli zaman konseptiyle düzenlenen festival kapsamında, çocuklar ve büyükler için 20 farklı eğitim ve atölye çalışması gerçekleşecek. Test sürüşleri, sohbetler ve farklı aktivitelerle zenginleşecek festival kapsamında ayrıca doğanın eşsiz ambiyansında büyük bir konser organizasyonu da gerçekleştirilecek.

4 bin katılımcısıyla Offroad camiasını bir araya getirecek 4×4 Dünyası Offroad Fest etkinliğinde sizi de aramızda görmekten, siz değerli dostumuzu festival alanında ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

 

Yorum yok.

İlk yorumu sen yap